695214-2024 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Begeleiding inkoop-/aanbestedingstrajecten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Begeleiding inkoop-/aanbestedingstrajecten
Beschrijving: Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit begeleiding van complexe meervoudig onderhandse, nationale en Europese inkoop-/ aanbestedingstrajecten. Er wordt verwacht dat een geheel inkoop-/ aanbestedingstraject uit handen wordt genomen door de contractant. Een uitwerking van de gevraagde werkzaamheden is opgenomen in het beschrijvend document. De onderstaande cijfers geven een indicatie van de te verwachten totale afname, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Per jaar is de verwachting dat 4 trajecten zullen worden weggezet. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang/waarde van deze Opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 300.000,-.
Interne identificatiecode: 2024-146924
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De te sluiten raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar met de optie tot verlenging van tweemaal 1 jaar.