695218-2023 - Mededinging
België – Ademhalingsapparatuur voor brandbestrijding – Aankopen ademluchttoestellen en onderdelen - raamovereenkomst
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankopen ademluchttoestellen en onderdelen - raamovereenkomst
Beschrijving: In het kader van de uitbreiding of vervanging van de huidige ademluchttoestellen die gebruikt worden bij de brandweerinterventies wenst de hulpverleningszone Zuid-West Limburg een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop van ademhalingsbeschermingstoestellen met bijhorende composiet ademluchtflessen en toebehoren. Alsook de nodige wisselstukken en toebehoren voor het onderhouden en reinigen van de toestellen en toebehoren.Naast de producten/artikelen vermeld in de Inventaris moet de inschrijver een catalogus en prijslijst aanbieden waaruit de aanbestedende overheid en de klanten kunnen bestellen.Hulpverleningszone Zuid-West Limburg treedt op als aankoopcentrale voor volgende entiteiten, die potentiële afnemers zijn van onderhavige opdracht van leveringen:- Hulpverleningszone Noord Limburg- Hulpverleningszone Oost Limburg
Interne identificatiecode: 11/13/2023 4:18 PM 3PID147 2023/105
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35111100 Ademhalingsapparatuur voor brandbestrijding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankopen ademluchttoestellen en onderdelen - raamovereenkomst
Interne identificatiecode: 2023/105
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (zie specificaties in de technische bepalingen)Vereiste opties (Zie specificaties in de technische bepalingen)