2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aanstellen dienstverlener voor afkoppelingsadvies en keuring (2025)
Beschrijving: Raamovereenkomst aanstellen dienstverlener voor afkoppelingsadvies en keuring (2025)
Interne identificatiecode: PPP0I4-3213/4688/2024/3213
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/3213_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90491000 Rioolonderzoeksdiensten