Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
E-HRM, salarisadministratiesoftware en salarisdienstverlening
Referentienummer: GEZ PRJ-2200083
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72260000 Diensten in verband met software
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Heemstede/Bloemendaal wenst een overeenkomst te sluiten met één leverancier voor de levering van e-HRM, Salarisadministratiesoftware en Salarisdienstverlening.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/01/2024Einde: 31/12/2033
Deze opdracht kan worden verlengd: neen