2. Procedure
Procedure
Titel: meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van gordels en toebehoren & holsters ten voordele van de geïntegreerde politie gestructureerd op 2 niveaus
Beschrijving: Meerjarige raamovereenkomst van leveringen betreffende de aankoop van gordels en toebehoren & holsters ten voordele van de geïntegreerde politie gestructureerd op 2 niveaus. Dee raamovereenkomst bestaat uit twee percelen Perceel 1: Gordels en toebehoren - Post 1: dienstgordel - Post 2: comfortgordel - Post 3: laderhouder kal 9mm - Post 4: laderhouder kal .300 - Post 5: wapenstokhouder - Post 6: sprayhouder - Post 7: handboeientas - Post 8: lamphouder - Post 9: fouilleerzak - Toegestane optie 1: binnenriem (onderriem) Perceel 2: holster - Post 1: (afneembare) beenholster - Post 2: (afneembare) holster gedragen aan gordel - Post 3: onderdelen - Post 3.1: Afneembaar systeem - Post 3.2: Beenplaat - Post 3.3: Gordeldrager - Toegestane optie 1: (afneembare) beenholster voor pistool met lamp
Interne identificatiecode: 2027R3023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18425000 Ceintuurs
Aanvullende classificatie (cpv): 35300000 Wapens, munitie en bijbehorende onderdelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2027R3023 - 1
Beschrijving: Perceel 1: Gordels en toebehoren - Post 1: dienstgordel - Post 2: comfortgordel - Post 3: laderhouder kal 9mm - Post 4: laderhouder kal .300 - Post 5: wapenstokhouder - Post 6: sprayhouder - Post 7: handboeientas - Post 8: lamphouder - Post 9: fouilleerzak - Toegestane optie 1: binnenriem (onderriem)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2027R3023 - 2
Beschrijving: Perceel 2: holster - Post 1: (afneembare) beenholster - Post 2: (afneembare) holster gedragen aan gordel - Post 3: onderdelen - Post 3.1: Afneembaar systeem - Post 3.2: Beenplaat - Post 3.3: Gordeldrager - Toegestane optie 1: (afneembare) beenholster voor pistool met lamp
Interne identificatiecode: 2