695621-2023 - Resultaat
België – Verzekeringsdiensten – Afsluiten van het verzekeringscontract brandverzekering en alle risico zonnepanelen voor de AP Hogeschool
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afsluiten van het verzekeringscontract brandverzekering en alle risico zonnepanelen voor de AP Hogeschool
Beschrijving: Afsluiten van het verzekeringscontract brandverzekering en alle risico zonnepanelen voor de AP Hogeschool
Interne identificatiecode: Artesis Plantijn Hogeschool Antwerpen-AP/MPMO/2023-007-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1