2. Procedure
Procedure
Titel: 31179753: Engineeren en uitvoeren van het Groot Variabel Onderhoud (GVO) aan HWN WNZ 2024
Beschrijving: 31179753: Engineeren en uitvoeren van het Groot Variabel Onderhoud (GVO) aan HWN WNZ 2024 Perceel 2 De onderhavige opdracht omvat: - Voorbereiden en uitvoeren van variabel onderhoud - Integraal Project Management. De werkzaamheden hebben relaties met de volgende disciplines: - Civiel (beton, staal en andere typen civieltechnisch werk) - Asfaltverhardingen - Voegovergangen - Conservering en schilderwerken Civiel (beton, staal en andere typen civieltechnisch werk) - Voertuigkeringen, bermen en hemelwaterafvoeren - DVM (Dynamisch Verkeersmanagement), te weten het herstellen van lussen in het wegdek. Beschrijving van wijziging(en): • 31194569.0015 VTW-017 Verschilnota’s A15
Interne identificatiecode: 31179753
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: A4, A13, A16, A16, A20
Beschrijving: De beschreven werkzaamheden voor (delen van) Rijkswegen A4, A13, A16, A16 en A20.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen