See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerving van opvouwbare kajaks inclusief toebehoren, onontbeerlijke bijhorigheden en aanhangwagens ten behoeve van de Eenheden van het SO Regt en de Bn Gn
Beschrijving: Verwerving van opvouwbare kajaks inclusief toebehoren, onontbeerlijke bijhorigheden en aanhangwagens ten behoeve van de Eenheden van het SO Regt en de Bn Gn
Interne identificatiecode: MRMP-N/P-23NP004-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34521000 Boten voor bijzondere doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Verwerving van opvouwbare kajaks inclusief
Interne identificatiecode: 1