2. Procedure
Procedure
Titel: BESS (Batterijopslagsysteem)
Beschrijving: Het leveren, installeren en onderhouden van een batterijopslagsysteem. maximale contractwaarde inclusief eventuele opties, uitbreidingen etc. 1.000.000 euro
Interne identificatiecode: 103-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31400000 Accumulatoren, primaire cellen en primaire elementen
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie omschrijving offerteaanvraag. Betreft levering, installatie en onderhoud van een batterijopslagsysteem. Onderhoud (inclusief optionele verlengingen) 10 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 31440000 Accu's/batterijen, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden