695918-2022 - MededingingNederland-Enschede: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Brokerdienstverlening
Referentienummer: EB OUT - 5638
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze openbare aanbesteding van Opdrachtgever is het gunnen van de Raamovereenkomst aan één (1) Inschrijver. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2023.
Opdrachtgever volgt, gelet op de aard en de geraamde omvang van de Overeenkomst, een Europese openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet. De openbare procedure houdt in dat de kwalificatie en gunning in één fase plaatsvindt.
Let op: Het Prijzenblad EA Brokerdienstverlening en het Programma van Eisen wordt Inschrijver toegestuurd op aanvraag. Inschrijver dient via de vraag & antwoord module een aanvraag te doen om deze stukken te ontvangen. Opdrachtgever zal deze vervolgens zo spoedig mogelijk toesturen (wegens de feestdagen is Opdrachtgever afwezig vanaf 23 december 17.00 uur tot en met 2 januari).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 32 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Let op: Het Prijzenblad EA Brokerdienstverlening wordt Inschrijver toegestuurd op aanvraag. Inschrijver dient via de vraag & antwoord module een aanvraag te doen om deze stukken te ontvangen. Opdrachtgever zal deze vervolgens zo spoedig mogelijk toesturen (wegens de feestdagen is Opdrachtgever afwezig vanaf 23 december 17.00 uur tot en met 2 januari).