695921-2023 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Raamovereenkomst voor het leveren van expertise en ondersteuning bij bouwprojecten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van expertise en ondersteuning bij bouwprojecten
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het leveren van technische en administratieve bijstand bij onder meer: • Het opmaken en de opvolging van gedeeltelijke en/of volledige ontwerp- of aanbestedingsdossiers van verschillende infrastructuurprojecten van De Vlaamse Waterweg nv; • Het uitvoeren van studies; • De opvolging van de uitvoering van de infrastructuurprojecten.
Interne identificatiecode: De Vlaamse Waterweg-AAO-23-0004-F02__2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De opdracht omvat aldus de projecten van DVW die betrekking hebben op verschillende bouwkunde projecten (gebouwen, incl. (speciale) technieken) . Sommige projecten kunnen strikt te onderscheiden zijn sommigen kunnen evenwel van gemengde aard zijn zoals een nieuw gebouw en/of de renovatie van een bestaand gebouw inclusief de technische installaties. Daarbij wordt het bouwkundig deel en het deel (speciale) technieken geïntegreerd in een totaal ontwerp van de dienstverlener. Of een project al dan niet van gemengde aard is, wordt bij de bestelling meegedeeld.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71500000 Diensten in verband met de bouw