696030-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie omtrent beheer applicatie RMW
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie omtrent beheer applicatie RMW
Beschrijving: De opdracht betreft het beheer van de applicatie Re-integratie Module Werk (RMW). De te leveren dienstverlening omvat het technisch beheer, het applicatiebeheer van RMW en optioneel het functioneel beheer.
Interne identificatiecode: 000167
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Functioneel beheer