696176-2023 - Mededinging
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Opruimen van allerlei zwerfvuil en aangespoeld hout op de dijktaluds, gecontroleerde overstromingsgebieden, deels in de schorren en aan sluizen, duikers, stuwen, steigers en openbare loskaden van op het land – Afdeling Regio Centraal, district 3 & 4
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opruimen van allerlei zwerfvuil en aangespoeld hout op de dijktaluds, gecontroleerde overstromingsgebieden, deels in de schorren en aan sluizen, duikers, stuwen, steigers en openbare loskaden van op het land – Afdeling Regio Centraal, district 3 & 4
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het vergaren, opruimen, verwijderen, transporteren en afvoeren van zwerfvuil en aangespoeld hout en allerlei voorwerpen die te vinden zijn op en langs de jaagpaden, riviertaluds, overstromingsgebieden, schorren en voorlanden langs de volgende rivieren: Perceel 1: • de Nete’s - de Beneden-Nete, van Lier tot aan de monding in de Rupel; - de Kleine Nete, van Grobbendonk tot Lier, exclusief de duiker onder het Albertkanaal; - de Grote Nete, van Geel-Oosterlo tot Lier; - de Nete-afleiding; - de duikers onder het Netekanaal (met name de duiker van de Grote Nete, de duiker van de Kleine Nete; - de andere duikers (met name de duiker van de Bolluik onder de oprit van de brug van Emblem op L.O., de duiker onder de oprit van de brug van Nijlen op R.O.); - de verschillende uitwateringsconstructies (o.a. de Itterbeek, Schollebeek, Gestelbeek, …); - de gecontroleerde overstromingsgebieden (Polder van Lier, Anderstadt I & II en Gedempte Itterbeek, te Lier). Perceel 2: • de Dijle - de Boven-Dijle van Werchter tot Mechelen; - de Dijle-afleiding; - de Dijle-doortocht; - de Beneden-Dijle; • de Demer vanaf Diest tot aan de monding te Werchter; • de Beneden-Zenne vanaf de splitsing gelegen 130m opwaarts de gemeentegrens (Mechelen - Zemst); • de gecontroleerde overstromingsgebieden en gecontroleerde overstromingsgebieden met gereduceerd getij van de Dijlemonding. De opgesomde lijst met gecontroleerde overstromingsgebieden is niet limitatief. Naast de voormelde locaties kan de aanbestedende overheid dus ook nog andere locaties aanduiden.
Interne identificatiecode: ARC-23-0063
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90733200 Opruimdiensten voor vervuild oppervlaktewater, 90733300 Diensten voor bescherming van oppervlaktewater tegen vervuiling, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARC-23-0063 - 1
Beschrijving: Perceel 1 - District 3 Opruimen van allerlei zwerfvuil en aangespoeld hout op de dijktaluds, gecontroleerde overstromingsgebieden, deels in de schorren en aan sluizen, duikers, stuwen, steigers en openbare loskaden van op het land
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ARC-23-0063 - 2
Beschrijving: Perceel 2 - District 4 Opruimen van allerlei zwerfvuil en aangespoeld hout op de dijktaluds, gecontroleerde overstromingsgebieden, deels in de schorren en aan sluizen, duikers, stuwen, steigers en openbare loskaden van op het land
Interne identificatiecode: 2