696282-2024 - Resultaat
Nederland – Advies inzake algemeen management – Toezichthouder leerlingenvervoer - Gemeente Eindhoven
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Toezichthouder leerlingenvervoer - Gemeente Eindhoven
Beschrijving: Toezichthouder leerlingenvervoer van de gemeente Eindhoven en Waalre
Interne identificatiecode: SD2023-0017
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79411000 Advies inzake algemeen management
5. Perceel
Perceel: LOT-0000