696343-2025 - Mededinging
Nederland – Software voor ERP (Enterprise resource planning) – ERP Systeem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ERP Systeem
Beschrijving: Het leveren van gebruiksrecht voor / licenties van de SAAS ERP oplossing; Het implementeren van het SAAS ERP oplossing; Het inrichten en klaarmaken voor dagelijks operationeel gebruik; Het opleiden en trainen van de (kern)gebruikers en beheerders en alle daarbij noodzakelijke werkzaamheden; Het realiseren van koppelingen met andere systemen via de integratielaag. Converteren van de data vanuit de oude omgeving en inlezen naar de nieuwe oplossing; Het beheren van het geïmplementeerde en voor operationeel gebruik opgeleverde SAAS ERP oplossing en bijbehorende koppelingen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: UMC Utrecht maakt gebruik van de versnelde procedure voor de heraanbesteding van de aanbesteding Kern-ERP. Een eerdere aanbesteding heeft niet tot geldige inschrijvingen geleid. De behoefte om een contract te sluiten op zo kort mogelijk termijn maar uiterlijk per 1/1/2026, vanwege de uitfasering van het huidige ERP dat binnen afzienbare tijd EoS is. Daarnaast start per 1/1/2026 de implementatie van de andere onderdelen van het nieuwe ERP en moet het Kern-ERP daar in mee owrden genomen. Er is sprake van een urgente situatie waarbij de doorlooptijden van de normale procedure niet kunnen worden afgewacht’. De planning sluit bovendien aan op de organisatieverandering die per 1/1/2026 van start gaat, zodat de inrichting van het nieuwe Kern-ERP gelijktijdig kan worden afgestemd op de nieuwe organisatie- en processtructuur.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48451000 Software voor ERP (Enterprise resource planning)
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000