Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Representatiemiddelen 2023
Referentienummer: CDR-841229
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 18530000 Geschenken en beloningen
II.1.4.
Korte beschrijving
Leveringen representatiemiddelen conform de uitgangspunten uit de Aanbestedingsdocumenten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding