2. Procedure
Procedure
Titel: Incontinentiemateriaal
Beschrijving: De opdracht, de raamovereenkomst wordt gesloten met één leverancier, voor minimaal 1 jaar en vangt aan na de betekening van sluitingsbeslissing. De raamovereenkomst kan jaarlijks verlengd worden met één jaar. De maximale looptijd van de raamovereenkomst, inclusief verlengingen, is zes jaar met het doel, gedurende een periode van zes jaar, de voorwaarden inzake te plaatsen opdrachten vast te leggen, m.n. wat betreft de prijzen, de vereiste kwaliteit, de dienstverlening, de leveringstermijnen en de beoogde vermoedelijke hoeveelheden. Deelopdrachten worden geplaatst via wekelijkse bestellingen door Rev en twee-wekelijkse bestellingen door HTS en HTD of online bestellingen. In toepassing van artikel 43 van de Wet van 17 juni 2016 (zoals hierna gedefinieerd) en de bepalingen van KB van 18 april 2017 (zoals hierna gedefinieerd) zal de aanbestedende overheid gedurende de looptijd van de raamovereenkomst opdrachten gunnen en plaatsen op basis van de in de raamovereenkomst opgenomen voorwaarden.
Interne identificatiecode: PPP10Z-115/4153/MKL-2024-002
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33751000 Wegwerpluiers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Incontinentiemateriaal
Interne identificatiecode: MKL-2024-002_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33771200 Papieren inlegluiers
Aanvullende classificatie (cpv): 33751000 Wegwerpluiers