2. Procedure
Procedure
Titel: ONDERHOUDSBESTEK SIERPLANTSOEN EN HAGEN PERCEEL 1 NOORDOOST DOETINCHEM
Beschrijving: Zie bestek en leidraad
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000