2. Procedure
Procedure
Titel: Evenementenbureau WinTU/er Wonderland
Beschrijving: De TU/e is op zoek naar een evenementenbureau dat samen met opdrachtgever de organisatie voor WinTU/er Wonderland kan opzetten en organiseren tot het hoogtepunt van het jaar (elk jaar in December). Derhalve is de TU/e gestart met deze aanbesteding voor het selecteren en contracteren van de meest geschikte Opdrachtnemer. Er zal een Overeenkomst worden afgesloten voor 2 jaar. Na dit jaar heeft de TU/e het eenzijdige recht de Overeenkomst voor een periode van tweemaal één jaar te verlengen. De scope van deze aanbesteding bestaat derhalve uit drie onderdelen: 1. Fysieke of digitale cadeaubon met unieke code voor medewerkers die in te wisselen is 2. Online Gift Shop met cadeaubonnen €50,- voor medewerkers 3. WinTU/er wonderland inclusief opbouw/afbouw en organisatie WinTU/er Wonderland vindt plaats op de campus van de Technische Universiteit Eindhoven in gebouw Atlas op de gehele begane grond voorafgaand aan de kerstvakantie. Gekozen is voor een binnenruimte vanwege het weer. Eventueel mag de buitenruimte in de nabijheid van gebouw Atlas wel betrokken worden. We zoeken een creatieve, verbindende partij die samen met ons een unieke beleving neerzet, waarin ontmoeting en saamhorigheid centraal staan.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
Aanvullende classificatie (cpv): 79950000 Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000