697058-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Ontwerpteam uitbreiding MFA de Zonneparel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerpteam uitbreiding MFA de Zonneparel
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de integrale ontwerpopgave voor de uitbreiding van de MFA de Zonneparel. Daarbij gaat het om: - Uitbreiding van het bestaande gebouw door een aanbouw van ongeveer 1.000 m2 bvo. - Het integrale ontwerp in de fasen structuurontwerp, voorontwerp, definitief ontwerp en technisch ontwerp. - Integrale ontwerpgave betreft de expertises architect, interieurarchitect, constructeur, E+W+T installaties, adviseur duurzaamheid/veiligheid/bouwfysica/akoestiek en brandveiligheid. - De esthetische en technische ondersteuning van de directievoerder en toezichthouder in de uitvoeringsontwerp-, bouwvoorbereidings- en uitvoeringsfase. Uitbreiding van het bestaande gebouw door een aanbouw van ongeveer 1.000 m2 bvo.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1