697292-2024 - Resultaat
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Vrijwillige transparantie vooraf - SAAS oplossing van het softwareprogramma ARIS
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf - SAAS oplossing van het softwareprogramma ARIS
Beschrijving: De RDW maakt sinds 2011 gebruik van het product ARIS voor procesmodellering en architectuurmodellering. Specifieke exclusieve functionaliteiten van ARIS worden door 97 RDW gebruikers in diverse projecten gebruikt. In de loop der jaren heeft dit geresulteerd in ruim 2800 modellen, ruim 28.000 objecten en een ingericht metamodel in ARIS. De afgelopen jaren is er substantieel geïnvesteerd in het gebruik van ARIS (gegevenskoppelingen, opleidingen, handboeken, conventies) hetgeen heeft geleid tot een RDW-specifieke inrichting en het gebruik hiervan. Zo is er geïnvesteerd in de RDW flowhub, een ARIS module met tientallen webpagina’s die specifiek zijn gemaakt voor de RDW. Daarnaast zijn er medewerkers opgeleid en investeringen gedaan door de RDW in specifiek cursusmateriaal. Ook zijn er zeer recente investeringen in rapportages en het ARIS Connect portaal gedaan die niet eenvoudig overdraagbaar zijn naar andere softwareprogramma’s (desinvestering). Per 14-12-2024 loopt het huidige contract a Totaal geraamde waarde van de opdracht betreft €1.000.000,-
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Nvt
Interne identificatiecode: 1