69772-2026 - Mededinging
België – Straatreinigings- en veegdiensten – WL/OND/D700/2025/2_Groen- en netheidsonderhoud op de gewestwegen in de districten West-Limburg (D717), Oost-Limburg (D718) en Zuid-Limburg (D719)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WL/OND/D700/2025/2_Groen- en netheidsonderhoud op de gewestwegen in de districten West-Limburg (D717), Oost-Limburg (D718) en Zuid-Limburg (D719)
Beschrijving: Het doel van de opdracht is om in de provincie Limburg (districten West-Limburg (D717), Oost-Limburg (D718) en Zuid-Limburg (D719)) langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Interne identificatiecode: WL/OND/D700/2025/2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45112200 Afgraven van grond, 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45232452 Afwateringswerkzaamheden, 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 45233229 Onderhoud van bermen, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WL/OND/D700/2025/2 - P1
Beschrijving: Het doel van de opdracht is om in de provincie Limburg (West-Limburg (D717)) langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: WL/OND/D700/2025/2 - P2
Beschrijving: Het doel van de opdracht is om in de provincie Limburg (Oost-Limburg (D718)) langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: WL/OND/D700/2025/2 - P3
Beschrijving: Het doel van de opdracht is om in de provincie Limburg (Zuid-Limburg (D719)) langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Interne identificatiecode: 3