2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen Kolken en verharding 2025-2028
Beschrijving: Het reinigen en inspecteren van kolken en het verwijderen van vervuiling/onkruid op verhardingen middels borstelen en vegen .
Interne identificatiecode: 2024-1012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Aanvullende classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Er wordt een partij gekozen om kolken te reiningen en te inspecteren en het verwijderen van vervuiling/onkruid van verhardingen middels borstelen en vegen .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie wanneer werkzaamheden naar tevredenheid worden uitgevoerd