2. Procedure
Procedure
Titel: NU St. BasisWijk Schoonmaak - De Horn (2 locaties)
Beschrijving: Deze uitvraag komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten. De opdracht ziet op het uitvoeren van Schoonmaakdiensten voor locatie De Horn (2 locaties), onderdeel van Stichting BasisWijk.
Eerdere aankondiging: 605345-2023
Interne identificatiecode: T8727
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000