Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Waar dan ook
Aanvullende informatie: Zie documentatie (gemeenten Harderwijk, Ermelo, Putten)
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 7,00 EUR