698548-2024 - Mededinging
Nederland – Informatie- en reclameproducten – Europese aanbesteding voor permanente Signing met maximaal hergebruik bestaande middelen binnen- en buitenreclame en bewegwijzering.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor permanente Signing met maximaal hergebruik bestaande middelen binnen- en buitenreclame en bewegwijzering.
Beschrijving: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor het contracteren van twee leveranciers voor permanente Signing met maximaal hergebruik van bestaande middelen. De verwachte omvang van de opdracht inclusief inventarisatie en vormgeving ten behoeve van permanente Signing, bedraagt voor de rebranding circa € 550.000,- exclusief 21% BTW en daarna jaarlijks circa € 40.000,- .
Interne identificatiecode: AER25SIG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39294100 Informatie- en reclameproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 22459100 Reclamestickers en -stroken, 44423400 Signaleringsborden en aanverwante artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding voor permanente Signing met maximaal hergebruik bestaande middelen binnen- en buitenreclame en bewegwijzering
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze aanbesteding kan leiden tot een raamovereenkomst per opdrachtnemer van maximaal 72 maanden. Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan met tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden.