698848-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Leerroutes inburgering B1 en Z (regio Zwolle)
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leerroutes inburgering B1 en Z (regio Zwolle)
Beschrijving: De gemeenten in de regio Zwolle werken samen in de uitvoering van de Wet inburgering 2021. De gemeenten hebben besloten om de taallessen en het onderdeel Kennis van de Nederlandse Maatschappij (hierna, KNM) binnen de leerroutes (B1 en Z) gezamenlijk aan te besteden. De penvoerder c.q. Aanbestedende dienst in dit samenwerkingsverband van gemeenten is de gemeente Zwolle. Deelnemende gemeenten (Perceel 1, B1-route): Hattem, Heerde, Oldebroek, Olst-Wijhe, Raalte, Zwartewaterland, Meppel, Staphorst en Zwolle. Deelnemende gemeenten (Perceel 2, Z-route): Hattem, Heerde, Oldebroek, Olst-Wijhe, Zwartewaterland en Zwolle. De gemeente Zwolle wil ten behoeve van de Deelnemende gemeenten voor elk perceel één gezamenlijke Raamovereenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer. Partijen mogen op beide percelen inschrijven, maar ook op een afzonderlijk perceel Inschrijven. Gemiddelde jaarlijkse instroom op basis van eerdere jaren: B1-route: 210 inburgeraars Z-route: 70 inburgeraars Zie voor meer informatie over de omvang van de opdracht ook het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 25.GZ.071
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Gemeente Zwolle maakt gebruik van de aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-procedure). Gunning vindt plaats aan de Inschrijver met de economisch meest voordelige Inschrijving op basis van de Beste Prijs/Kwaliteit Verhouding (BPKV).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs, 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: B1-route
Beschrijving: De gemeente Zwolle wil ten behoeve van de Deelnemende gemeenten voor het perceel 1 (B1-route) één gezamenlijke Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer. Gemiddelde jaarlijkse instroom op basis van eerdere jaren: B1-route: 210 inburgeraars Zie voor meer informatie over de omvang van de opdracht ook het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Deelnemende gemeenten zijn voornemens om per 1 mei 2027 per perceel een Raamovereenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer. De Raamovereenkomst krijgt een initiële looptijd van twee (2) jaar en loopt tot en met 30 april 2029.
Perceel: LOT-0002
Titel: Z-route
Beschrijving: De gemeente Zwolle wil ten behoeve van de Deelnemende gemeenten voor het perceel 2 (Z-route) één gezamenlijke Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer. Gemiddelde jaarlijkse instroom op basis van eerdere jaren: Z-route: 70 inburgeraars Zie voor meer informatie over de omvang van de opdracht ook het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 2