See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Lummen Meerlehof; Bouwen van 30 huurappartementen voor senioren na sloop vleugel
Beschrijving: Lummen Meerlehof; Bouwen van 30 huurappartementen voor senioren na sloop vleugel
Interne identificatiecode: PPP0OQ-2657/6081/2026 2657
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026 2657_1