699283-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Regiosite Lubbeek studie en architectuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Regiosite Lubbeek studie en architectuur
Beschrijving: Fluvius wenst haar bestaande site aan de Diestsesteenweg 126 te Lubbeek te vernieuwen. Om dit te verwezenlijken is zij op zoek bureau (architectuur en studie) dat haar hierin zal bijstaan gedurende een looptijd van het project. Hierbij zullen de bestaande constructies afgebroken worden en nieuwe opgetrokken worden. De vernieuwing dringt zich op omwille van o.a. de volgende factoren: • het verouderd patrimonium op de bestaande site; • het inspelen op de klimaatveranderingen; • duurzaamheid, • centralisatie werking regio; • …
Interne identificatiecode: FLU22D039
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71420000 Landschapsarchitectuurdiensten, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71500000 Diensten in verband met de bouw, 71314000 Energie en aanverwante diensten, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71314200 Energiebeheer, 71314310 Diensten in verband met warmtetechniek voor gebouwen, 71315000 Technische installaties in gebouwen, 71313000 Advies inzake milieutechniek, 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU22D039 - 1
Beschrijving: Zie selectieleidraad in bijlage
Interne identificatiecode: 1