699319-2022 - MededingingNederland-Zwolle: Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Provincie Overijssel - Tijdelijk beheer opstallen
Referentienummer: 22.O.252
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
70330000 Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomsten af te sluiten voor tijdelijk beheer van opstallen.
Beoogd resultaat van deze aanbesteding is: een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het tijdelijk beheer van opstallen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 520 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Betreft het tijdelijk beheer van opstallen die in beheer zijn van de provincie Overijssel.