2. Procedure
Procedure
Titel: Selectie Telefonie-oplossing
Beschrijving: Selectie Telefonie-oplossing Zie Selectieleidraad
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Beschrijvend Document
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Selectieleidraad Zie Selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1