See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud van de intercominstallaties en het leveren van componenten
Beschrijving: De aanneming heeft tot doel het aangaan van een uitgebreid onderhoudscontract voor het preventief en curatief onderhoud aan de intercom – en luidsprekerinstallaties van bepaalde bruggen- en sluizencomplexen
Interne identificatiecode: PPP0B3-17270/5164/B11242
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50330000 Onderhoud van telecommunicatie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: B11242_1