2. Procedure
Procedure
Titel: Kortrijk - Sociale woonwijk Ter Doenaert
Beschrijving: SW+ wil in samenwerking met de stad Kortrijk de sociale woonwijk Ter Doenaert in Marke gefaseerd herontwikkelen tot een duurzame, klimaatbestendige en toekomstgerichte woonwijk. De opdracht omvat de opmaak van een masterplan voor de volledige wijk en de volledige studieopdracht voor een eerste realisatiefase met 60 à 70 woningen. De vernieuwing van het sociaal woonpatrimonium wordt daarbij gekoppeld aan verdichting, landschappelijke kwaliteit, duurzame mobiliteit en sociale cohesie. De opdrachtgever voorziet voor dit project €15.750.000 excl. btw en erelonen.
Interne identificatiecode: OO5204
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aanvullende classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OO5204 - 1
Interne identificatiecode: 1