699651-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – e-HRM systeem en implementatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: e-HRM systeem en implementatie
Beschrijving: Inkoop van een e-HRM systeem en de implementatie van dit systeem. Er zijn ca 610 interne medewerkers en politieke ambtsdragers en stagiairs (verloning en licenties).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48600000 Database- en besturingssoftware, 48700000 Softwarevoorzieningen, 48800000 Informatiesystemen en servers, 48900000 Diverse software en computersystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Inkoop van een e-HRM systeem en de implementatie van dit systeem.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Drie (3) maal (2) jaar verlengingsmogelijkheden voor Opdrachtgever.