699754-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp – Hulp bij het Huishouden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Hulp bij het Huishouden
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van Hulp bij het Huishouden binnen de gemeente Heusden. Ongeveer 1.700 cliënten op jaarbasis.
Interne identificatiecode: 1599426
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor het selecteren van de aanbieders kiest de gemeente Heusden voor een dialooggerichte aanbestedingsprocedure, op basis van de 'sociale en andere specifieke diensten' (SAS), zoals deze staat beschreven in de artikelen 2.6a, 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. De aanbestedingsprocedure bestaat uit 3 fasen; de selectie-fase, dialoogfase en gunningsfase.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79622000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hulp bij het huishouden
Beschrijving: Er is één (1) perceel voor de gehele opdracht. Ongeveer 1.700 cliënten per jaar
Interne identificatiecode: 1