2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor de levering van ondergrondse containers ten behoeve van Twente Milieu N.V.
Beschrijving: Europese aanbesteding voor het leveren van ondergrondse container(s) Twente Milieu N.V. in 3 percelen.
Interne identificatiecode: Europese aanbesteding voor het leveren van ondergrondse container(s) Twente Milieu N.V.
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 50514000 Reparatie en onderhoud van metalen containers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Subway
Beschrijving: Leveren van de subway container
Interne identificatiecode: Subway container
Perceel: LOT-0002
Titel: Twente
Beschrijving: Leveren van de ondergrondse container (Twente)
Interne identificatiecode: Twente ondergrondse container
Perceel: LOT-0003
Titel: GFE
Beschrijving: Leveren van de ondergrondse container GFE
Interne identificatiecode: GFE container