700145-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwen van sportfaciliteiten – Nieuwbouw sportcomplex Hoornse Vaart
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw sportcomplex Hoornse Vaart
Beschrijving: De opdracht betreft nieuwbouw van het sportcomplex De Hoornse Vaart in Alkmaar. De gemeente Alkmaar ontwikkelt een nieuw sportcomplex ter vervanging van het huidige sportcomplex. De opdracht betreft op hoofdlijnen: • Het uitvoeren van de voor de realisatie van het project benodigde ontwerp- en advieswerkzaamheden; • Het realiseren van de nieuwbouw; • Tijdelijke voorzieningen om het bestaande sportcomplex in bedrijf te houden (met name terrein/parkeren) • Sloop huidig sportcomplex; • Terreininrichting; • Onderhoudstermijn en actieve nazorg van 24 maanden; • Optimalisatie energieverbruik over een periode van 24 maanden.
Interne identificatiecode: C5075
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt gekozen voor het volgen van een Niet-Openbare aanbestedingsprocedure. De transactiekosten voor zowel de gemeente als voor de inschrijvende partijen zijn proportioneel bij de keuze voor een Niet-Openbare procedure. Bij complexe opdrachten kan de niet-openbare procedure helpen om een zorgvuldige selectie te maken en de beste partij te kiezen. Omdat alleen geselecteerde partijen mogen deelnemen, is er minder concurrentie dan bij een openbare procedure. Daarnaast stelt de niet-openbare procedure inschrijvers in staat zich te concentreren op specifieke opdrachten waarvoor ze zijn uitgenodigd. Er wordt van de markt een behoorlijke inspanning verwacht in de inschrijvingsfase.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten
Aanvullende classificatie (cpv): 45212212 Bouwwerkzaamheden voor zwembad, 45212220 Bouwen van multisportvoorzieningen, 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft nieuwbouw sportcomplex Hoornse Vaart.
Interne identificatiecode: 1