See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van parenterale en inhalatie antibiotica
Beschrijving: Leveren van parenterale en inhalatie antibiotica
Interne identificatiecode: PPP0WC-291/4730/P8289 tem P8329
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Amikacine voor intraveneuze toediening - eindvolume 100 ml
Beschrijving: Amikacine voor intraveneuze toediening - eindvolume 100 ml
Interne identificatiecode: P8289_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Amikacine voor intraveneuze toediening – eindvolume 2 ml
Beschrijving: Amikacine voor intraveneuze toediening – eindvolume 2 ml
Interne identificatiecode: P8290_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Amoxicilline voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Amoxicilline voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8291_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Amoxicilline-clavulaanzuur voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Amoxicilline-clavulaanzuur voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8292_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Aztreonam voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Aztreonam voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8293_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Benzylpenicilline voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Benzylpenicilline voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8294_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Benzylpenicilline voor intramusculaire toediening
Beschrijving: Benzylpenicilline voor intramusculaire toediening
Interne identificatiecode: P8295_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Cefazoline voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Cefazoline voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8296_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Cefepim voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Cefepim voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8297_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Ceftazidim-avibactam voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Ceftazidim-avibactam voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8298_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Cefotaxim voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Cefotaxim voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8299_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Ceftazidim voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Ceftazidim voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8300_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Ceftozolaan-tazobactam voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Ceftozolaan-tazobactam voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8301_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Ceftriaxone voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Ceftriaxone voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8302_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Ceftriaxone voor intramusculaire toediening
Beschrijving: Ceftriaxone voor intramusculaire toediening
Interne identificatiecode: P8303_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Cefuroxim voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Cefuroxim voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8304_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Ciprofloxacine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Ciprofloxacine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8305_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Clarithromycine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Clarithromycine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8306_18
Perceel: LOT-0019
Titel: Clindamycine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Clindamycine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8307_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Colistimethaat voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Colistimethaat voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8308_20
Perceel: LOT-0021
Titel: Erythromycine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Erythromycine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8309_21
Perceel: LOT-0022
Titel: Flucloxacilline voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Flucloxacilline voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8310_22
Perceel: LOT-0023
Titel: Flucloxacilline voor intraveneuze toediening voor gebruik bij patiënten met ambulante parenterale antimicrobiële therapie (OPAT)
Beschrijving: Flucloxacilline voor intraveneuze toediening voor gebruik bij patiënten met ambulante parenterale antimicrobiële therapie (OPAT)
Interne identificatiecode: P8311_23
Perceel: LOT-0024
Titel: Gentamycine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Gentamycine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8312_24
Perceel: LOT-0025
Titel: Levofloxacine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Levofloxacine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8313_25
Perceel: LOT-0026
Titel: Linezolid voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Linezolid voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8314_26
Perceel: LOT-0027
Titel: Meropenem voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Meropenem voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8315_27
Perceel: LOT-0028
Titel: Metronidazole voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Metronidazole voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8316_28
Perceel: LOT-0029
Titel: Moxifloxacine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Moxifloxacine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8317_29
Perceel: LOT-0030
Titel: Ornidazole voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Ornidazole voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8318_30
Perceel: LOT-0031
Titel: Piperacilline-Tazobactam voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Piperacilline-Tazobactam voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8319_31
Perceel: LOT-0032
Titel: Piperacilline-Tazobactam voor intraveneuze toediening voor gebruik bij patiënten met ambulante parenterale antimicrobiële therapie (OPAT)
Beschrijving: Piperacilline-Tazobactam voor intraveneuze toediening voor gebruik bij patiënten met ambulante parenterale antimicrobiële therapie (OPAT)
Interne identificatiecode: P8320_32
Perceel: LOT-0033
Titel: Rifampicine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Rifampicine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8321_33
Perceel: LOT-0034
Titel: Rifamycine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Rifamycine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8322_34
Perceel: LOT-0035
Titel: Sulfamethoxazol-trimethoprim voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Sulfamethoxazol-trimethoprim voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8323_35
Perceel: LOT-0036
Titel: Temocilline voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Temocilline voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8324_36
Perceel: LOT-0037
Titel: Thiamfenicol voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Thiamfenicol voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8325_37
Perceel: LOT-0038
Titel: Thiamfenicol voor inhalatie
Beschrijving: Thiamfenicol voor inhalatie
Interne identificatiecode: P8326_38
Perceel: LOT-0039
Titel: Tigecycline voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Tigecycline voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8327_39
Perceel: LOT-0040
Titel: Tobramycinesulfaat voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Tobramycinesulfaat voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8328_40
Perceel: LOT-0041
Titel: Vancomycine voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Vancomycine voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: P8329_41