700319-2024 - Mededinging
Nederland – Reinigingsdiensten van tanks en reservoirs – Reinigen Diverse Tanks AWZI’s (DIG-16313)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen Diverse Tanks AWZI’s (DIG-16313)
Beschrijving: De aan te besteden opdracht omvat in hoofdzaak het op afroep reinigen van diverse tanks op afvalwaterzuiveringsinstallaties (AWZI). Tot de dienstverlening behoort ook de afvoer en verwerking van bepaalde vrijgekomen sedimenten. Om haar taken te vervullen maakt het HHR gebruik van verschillende tanks. Deze tanks moeten periodiek worden gereinigd, waarbij het scheiden en afvoeren van het sediment (o.a. zand & roostergoed) op een verantwoorde manier dient te worden uitgevoerd. Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een Opdrachtnemer die de aankomende jaren zorg zal dragen voor het reinigen van bepaalde tanks. De reinigingswerkzaamheden dienen te worden uitgevoerd conform de gestelde eisen en voorwaarden zoals omschreven in deze leidraad en de daarbij behorende bijlagen en annexen. Opdrachtnemer dient in staat te zijn om onder andere de volgende werkzaamheden op professionele wijze uit te voeren: • Het leeghalen en reinigen van aeratietanks/beluchtingstanks; • Het leeghalen en reinigen gistingstanks; • Het leeghalen en reinigen van anaerobe/anoxische tanks; • Het leeghalen van selectors. • Het afvoeren van sediment dat vrijkomt bij het leeghalen/ reiniging. Voor de bovengenoemde werkzaamheden beschikt Inschrijver over gespecialiseerde voertuigen zoals (niet limitatief) vacuümwagens, HD- pompwagens en combiwagens (zuig & druk). Tevens beschikt Inschrijver voor de uitvoering van de werkzaamheden over gekwalificeerd personeel.
Interne identificatiecode: DIG-16313
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90913000 Reinigingsdiensten van tanks en reservoirs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Deze aanbesteding heeft geen percelen
Beschrijving: De aan te besteden opdracht omvat in hoofdzaak het op afroep reinigen van diverse tanks op afvalwaterzuiveringsinstallaties (AWZI). Tot de dienstverlening behoort ook de afvoer en verwerking van bepaalde vrijgekomen sedimenten. Om haar taken te vervullen maakt het HHR gebruik van verschillende tanks. Deze tanks moeten periodiek worden gereinigd, waarbij het scheiden en afvoeren van het sediment (o.a. zand & roostergoed) op een verantwoorde manier dient te worden uitgevoerd. Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een Opdrachtnemer die de aankomende jaren zorg zal dragen voor het reinigen van bepaalde tanks. De reinigingswerkzaamheden dienen te worden uitgevoerd conform de gestelde eisen en voorwaarden zoals omschreven in deze leidraad en de daarbij behorende bijlagen en annexen. Opdrachtnemer dient in staat te zijn om onder andere de volgende werkzaamheden op professionele wijze uit te voeren: Het leeghalen en reinigen van aeratietanks/beluchtingstanks; • Het leeghalen en reinigen gistingstanks; • Het leeghalen en reinigen van anaerobe/anoxische tanks; • Het leeghalen van selectors. • Het afvoeren van sediment dat vrijkomt bij het leeghalen/ reiniging. Voor de bovengenoemde werkzaamheden beschikt Inschrijver over gespecialiseerde voertuigen zoals (niet limitatief) vacuümwagens, HD- pompwagens en combiwagens (zuig & druk). Tevens beschikt Inschrijver voor de uitvoering van de werkzaamheden over gekwalificeerd personeel.
Interne identificatiecode: 1