700357-2026 - Resultaat
België – Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen – RAAMOVEREENKOMST VERZEKERINGSCONSULTANCY EN -MAKELAARSCHAP
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST VERZEKERINGSCONSULTANCY EN -MAKELAARSCHAP
Beschrijving: De Opdracht heeft betrekking op 1) verzekeringsconsultancy en begeleiding bij het aanstellen – conform de overheidsopdrachtenreglementering - van verzekeraars voor diverse verzekeringstakken voor de Aanbestedende Overheid en de deelnemende Begunstigde Voorzieningen, alsook 2) op het optreden als tussenpersoon / makelaar voor de aangestelde verzekeraars voor het beheer en de opvolging van het verzekeringsprogramma van de Aanbestedende Overheid en de deelnemende Begunstigde Voorzieningen.
Interne identificatiecode: 2024-351-MAK-2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66518000 Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-351-MAK-2
Interne identificatiecode: 1