2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en Herinrichting Speelplekken
Beschrijving: De opdracht “Onderhoud en Herinrichting Speelplekken” bestaat in hoofdzaak uit de uitvoering van het cyclisch onderhoud aan speel- en sporttoestellen, specialistisch onderhoud aan speelondergronden, reparatie van speel- en sporttoestellen en speelondergronden aan de hand van veiligheidsinspectie, aanleg van speelvoorzieningen vanuit herinrichting, grondwerk voor aanleg speelondergronden, drainagewerk en aanpassingen aan elementenverharding, meubilair en inrichtingselementen als gevolg van werk op speelplekken, alsmede leverantie van benodigde materialen en onderdelen voor speeltoestellen en/of speelvoorzieningen. Binnen de gemeente zijn aanwezig: 193 speelplekken, ca. 665 st speeltoestellen, ca. 457 st speelaanleidingen en ca. 25.655 m2 speelondergronden. Dit areaal dient cyclisch onderhouden te worden. Alsmede zijn besteksposten opgenomen voor het uitvoeren van wijzigingen, vervangingen of verbeteringen aanbrengen in met name het bestaande areaal aan speelvoorzieningen. Denk hierbij aan het vervangen van versleten of afgeschreven speeltoestellen en/of speelondergronden. De uitwerking van deze ontwerpplannen moeten nog opgestart worden, uitvoering is afhankelijk van beschikbare financiële middelen.
Interne identificatiecode: POR498
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting, 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen, 45236210 Verharding voor kinderspeelplaats, 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud en Herinrichting speelplekken
Beschrijving: De opdracht “Onderhoud en Herinrichting Speelplekken” bestaat in hoofdzaak uit de uitvoering van het cyclisch onderhoud aan speel- en sporttoestellen, specialistisch onderhoud aan speelondergronden, reparatie van speel- en sporttoestellen en speelondergronden aan de hand van veiligheidsinspectie, aanleg van speelvoorzieningen vanuit herinrichting, grondwerk voor aanleg speelondergronden, drainagewerk en aanpassingen aan elementenverharding, meubilair en inrichtingselementen als gevolg van werk op speelplekken, alsmede leverantie van benodigde materialen en onderdelen voor speeltoestellen en/of speelvoorzieningen. Binnen de gemeente zijn aanwezig: 193 speelplekken, ca. 665 st speeltoestellen, ca. 457 st speelaanleidingen en ca. 25.655 m2 speelondergronden. Indicatief en op hoofdlijnen geven de navolgende hoeveelheden enig inzicht in de omvang van het te onderhouden perceel. Voor een gedetailleerd hoeveelhedenoverzicht zie de als bijlage 3 bij deze aanbestedingsleidraad gevoegde bestek 2024-04. Binnen de gemeente zijn aanwezig: 193 speelplekken, ca. 665 st speeltoestellen, ca. 457 st speelaanleidingen en ca. 25.655 m2 speelondergronden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst treedt in werking op 1 januari 2025 en loopt tot en met 31 december 2026 met een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst tot en met 31 december 2028