70046-2026 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – Woningaanpassingen Wmo
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Woningaanpassingen Wmo
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren, installeren, onderhouden en verwijderen van woningaanpassingen ten behoeve van inwoners van de gemeente, in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33196100 Hulpmiddelen voor ouderen, 44115800 Interne hulpstukken voor gebouwen, 44410000 Artikelen voor badkamer en keuken, 45211200 Bouwwerkzaamheden voor aangepaste woningen, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen, 85310000 Maatschappelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000