700602-2023 - Mededinging
België – Verband – Raamovereenkomst voor de levering van actieve verbanden en wondzorgmateriaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van actieve verbanden en wondzorgmateriaal
Beschrijving: Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van producten voor chronische wondzorg, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van actieve verbanden en wondzorgmateriaal aan de ziekenhuizen op afroep.
Interne identificatiecode: 2023-HospiLim-201
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141110 Verband
Aanvullende classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie, 33141100 Verband; levering van clips, hechtdraad, ligatuur, 33141111 Zelfklevend verband, 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-201_Alginaatverband
Beschrijving: Alginaat verband
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: 2023-201_Hydrogel in plaatvorm
Beschrijving: Hydrogel in plaatvorm
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: 2023-201_Siliconeverband
Beschrijving: Siliconeverband
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: 2023-201_Vetverbanden
Beschrijving: Vetverbanden
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: 2023-201_Honingproducten
Beschrijving: Honingproducten
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: 2023-201_Biomaterialen met wondverbeterende functie
Beschrijving: Biomaterialen met wondverbeterende functie
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: 2023-201_Huidbeschermende producten
Beschrijving: Huidbeschermende producten
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0002
Titel: 2023-201_Alginaatverband met zilver
Beschrijving: Alginaatverband met zilver
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2023-201_Half vloeibaar alginaat
Beschrijving: Half vloeibaar alginaat
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2023-201_Schuimverband
Beschrijving: Schuimverband
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 2023-201_Schuimverband met zilver
Beschrijving: Schuimverband met zilver
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: 2023-201_Hydrocolloïde
Beschrijving: Hydrocolloïde
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: 2023-201_Gelerend wondverband
Beschrijving: Gelerend wondverband
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: 2023-201_Gelerend wondverband met zilver
Beschrijving: Gelerend wondverband met zilver
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: 2023-201_Half vloeibare hydrogel
Beschrijving: Hydrogel
Interne identificatiecode: 9