See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten opvang derdelanders
Beschrijving: Beveiligingsdiensten Zonnehof opvang derdelanders Beveiligingsdiensten voor 4 maanden voor opvanglocatie derdelanders
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: Beveiliging van het pand aan de Zonnehof
Interne identificatiecode: 1