700803-2023 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – OC Cirkant centrale gebouw
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: OC Cirkant centrale gebouw
Beschrijving: nieuwbouw centrale diensten orthoagogisch centrum
Interne identificatiecode: 1920
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 1920 - 1
Beschrijving: afbraak + ruwbouw + afwerking + technieken + omgevingsaanleg
Interne identificatiecode: 1