2. Procedure
Procedure
Titel: Verzorgend groenonderhoud gemeente Eemsdelta
Beschrijving: Als beheerder van de openbare ruimte is de gemeente Eemsdelta (hierna te noemen: ‘de gemeente’) verantwoordelijk voor het onderhoud van haar groenvoorzieningen. Om invulling te geven aan die verantwoordelijkheid heeft de gemeente tot april 2025 een overeenkomst gesloten met twee groenaannemers die verantwoordelijk zijn voor het verzorgend groenonderhoud. Na deze termijn eindigt de overeenkomst. De gemeente organiseert daarom deze Europese openbare aanbestedingsprocedure met als doel het contracteren van drie groenaannemers die elk verantwoordelijk worden voor het verzorgend groenonderhoud voor een bepaald gebied binnen de gemeente. Zie aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A1
Beschrijving: Geografisch gezien het Noord-westen van de gemeente Eemsdelta.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel A2
Beschrijving: Geografisch gezien het Noord-oosten van de gemeente Eemsdelta.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel A3
Beschrijving: Geografisch gezien het Zuid-oosten van de gemeente Eemsdelta.
Interne identificatiecode: 3