2. Procedure
Procedure
Titel: EA dagelijks onderhoud gasdistributiesystemen
Beschrijving: De UU beschikt over 303 gasdistributiesystemen in de onderhoudsregio’s Oost en West op het Utrecht Science Park (USP). De systemen worden onder andere gebruikt voor medische activiteiten bij de faculteit Diergeneeskunde en voor onderzoek in laboratoria. Voor deze systemen willen wij het dagelijks onderhoud aanbesteden. Het doel van het dagelijks onderhoud is om gedurende de levensduur van de installaties deze zo optimaal mogelijk te laten functioneren. De levensduur van de systemen varieert. Gedurende deze periode dient opdrachtnemer het onderhoud uit te voeren, de installaties te reinigen en de feitelijke staat ervan te inventariseren. De geraamde waarde voor het onderhoud is €115.000 per jaar.
Interne identificatiecode: 26/700.706/001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413000 Reparatie en onderhoud van controleapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De UU beschikt over 303 gasdistributiesystemen in de onderhoudsregio’s Oost en West op het Utrecht Science Park (USP). Het kunnen er een paar meer zijn. De systemen worden onder andere gebruikt voor medische activiteiten bij de faculteit Diergeneeskunde en voor onderzoek in laboratoria. Voor deze systemen willen wij het dagelijks onderhoud aanbesteden. Het doel van het dagelijks onderhoud is om gedurende de levensduur van de installaties deze zo optimaal mogelijk te laten functioneren. De levensduur van de systemen varieert. Gedurende deze periode dient opdrachtnemer het onderhoud uit te voeren, de installaties te reinigen en de feitelijke staat ervan te inventariseren. De geraamde waarde voor het onderhoud is €115.000 per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingsoptie