700998-2022 - MededingingBelgië-Leuven: Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Keizersberg
Referentienummer: IVD/2022.003
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht krijgt de projectnaam ‘Keizersberg’. Deze benaming omvat zowel de architectuuropdracht als de infrastructuuropdracht. Beide opdrachten vormen 1 ondeelbaar geheel en dienen samen uitgevoerd te worden.
ARCHITECTUUROPDRACHT
Het voorwerp van de opdracht vormt een volledige architectuuropdracht met inbegrip van alle studies inzake stabiliteit en technieken voor de renovatie van 14 grondgebonden woningen en 20 gestapelde woningen, Keizersberg te 3000 Leuven.
INFRASTRUCTUUROPDRACHT
Gekoppeld aan de bovenstaande architectuuropdracht zal ook de infrastructuur heraangelegd worden.
Het voorwerp van deze opdracht vormt de volledige infrastructuuropdracht voor de aanleg van het openbare domein op het bovenbeschreven terrein.
Bijkomend dienen het speelpleintje en de 2 trappartijen die de wijk verbinden met de Mechelsestraat gerenoveerd te worden.