2. Procedure
Procedure
Titel: Porthos Koelwaterpompgebouw en Compressorstation
Beschrijving: Het koelwaterpompgebouw en compressorstation worden als twee afzonderlijke percelen aanbesteed. Dit op basis van een tweefasen contract met fase 1 engineering en fase 2 realisatie. Zie beschrijving per perceel
Interne identificatiecode: WS2794840028
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel a Koelwaterpompgebouw
Beschrijving: Het koelwaterpompgebouw aan de Aziëweg (Maasvlakte) is een waterbouwkundig werk met daarin ondermeer pompinstallaties welke voorzien in koeling van het compressorstation. De opdracht omvat: het afronden van het detailontwerp, alle materiaalleveringen (exclusief directieleveringen) en bouw van het zeewaterinlaatstation 01N, inclusief bouw van de kademuur; installatie van de zeewaterinlaatpompen, filters, appendages, leidingen en kleppen op het perceel voor de inname van zeewater, die functioneel deel uitmaken van het zeewaterkoelsysteem.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel b Compressorstation
Beschrijving: Het compressorstation aan de Aziëweg (Maasvlakte) bevat het hoofdproces waarin de aangeleverde CO2 op druk gebracht wordt voor transport naar het lege gasveld in de Noordzee. Tevens wordt de CO2 gemeten qua hoeveelheid en samenstelling. De opdracht omvat: • 01C Compressor gebouw, met daarin de drie (3) CO2 compressoren, elk inclusief twee interkoelers, één nakoeler, één smeeroliesysteem en andere utiliteiten. Inclusief de assistentie van de leverancier van de compressoren bij het installeren, aansluiten en inbedrijfstellen van de drie compressoren; • 02E Sub-Station, met transformatoren, schakelapparatuur, elektrische kast en controle systeemkasten; • 01P Warmtewisselaargebouw, met gesloten koelwaterpompen en platen warmtewisselaars; • Alle bijbehorende piping, instrumentatie en elektrische werkzaamheden tot aan de gedefinieerde scopegrenzen; Inclusief de installatie en aansluiting van het SCADA / DCS in het Hoofdgebouw 01H; • Installatie 01A Analysegebouw voor de kwaliteitsmeting van CO2 inclusief alle bijbehorende instrumentatie installatie en aansluiting; • De realisatie van het hoofdgebouw 01H waar onder meer regelpanelen en besturingssysteem worden geplaatst, het energiegebouw 01E voor de Stedin aansluiting en bijbehorende werkzaamheden; • Afwerking van het terrein, inclusief wegen, veiligheidshekwerk, poorten, parkeerplaats en kleine gebouwen, zoals de fietsenstalling 02N en Abri's 03N en 04N. Inclusief alle bijbehorende voorbereidingswerkzaamheden zoals (maar niet beperkt tot): • Multidisciplinaire engineering, uitvoeringsontwerp; • (Bulk) materiaal leveringen; • Afstemming op de werkplek, deel uitmakend van een coördinatieverplichting.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 45231110 Bouwen van pijpleidingen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 51500000 Installatie van machines en uitrusting