70156-2023 - MededingingBelgië-Brugge: Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Organisatie elektrische centrumshuttle Stad Brugge.
Referentienummer: Brugge-BRUGGE-2023-004-FG-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
II.1.4.
Korte beschrijving
In uitvoering van het decreet Basisbereikbaarheid wordt in juli 2023 een nieuw openbaar vervoerplan ingevoerd. Het plan voorziet een nieuw bedieningsmodel van de historische binnenstad van Brugge met 2 centrumlijnen. In het plan worden twee wijken (rondom respectievelijk de Katelijnestraat en de Sint-Jorisstraat – Vlamingdam) niet langer bediend. Om aan dit hiaat tegemoet te komen neemt het stadsbestuur Brugge het initiatief om een elektrische shuttledienst te organiseren.
De elektrische shuttlebus zal een traject rijden van ongeveer 8,5 kilometer met 10 stops.
Indicatieve route: Station – Katelijnepoort – OLV Kerk – Vismarkt - Stadsschouwburg – Howest – Ezelstraat – Markt/Wollestraat – Magdalenakerk - Bargeplein (Katelijneparking) – Station.
De exacte locaties van de haltes worden meegedeeld bij gunning van de opdracht.
Elke halte wordt minstens om de twintig minuten bediend. De eerste rit vertrekt aan het station om 7u. De laatste bus komt toe aan het station om 19u. Dit zowel op weekdagen als in het weekend, met optionele uitbreiding in het kader van evenementen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Organisatie elektrische centrumshuttle Stad Brugge